Obrazek

♥♥♥♥♥

12.02.2016
Napisane przez: Karuta♥
Obrazek Witajcie Kochani. Z tej strony Karuta<3.
Tym razem to mnie zmuszono… eee, to znaczy... mam zaszczyt napisać dla was parę słów.
Tak naprawdę to nie mam zielonego pojęcia, o czym pisać. Wiecie, to jest jak z wypracowaniem na polski tylko, że temat dowolny i totalna pustka w głowie. Właśnie przez tą pustkę, lekki brak motywacji i czasu zaniedbałam troszkę tłumaczenia. Bardzo was przepraszam (bije pokłony na kolanach). Jak dostanę kopniaka z pozytywną energią albo jak moja ukochana Naru wyda mi rozkaz (a jej rozkazy nie znoszą sprzeciwu, ona to robi tylko i wyłącznie z miłości) to obiecuję wziąć się za siebie i zacząć porządnie tłumaczyć.
Tak w ogóle to zbliżają się Walentynki, czyli (gdyby ktoś nie wiedział) chyba największe święto dla par i zakochanych.U nas w grupie zawsze kwitnie miłość. Są tu prawie same dziewczyny, więc jak dla mnie istny raj…Ale wiecie w realu już nie jest tak kolorowo. Jak nikt mnie nie zaprosi do wtorku to wezmę moją ukochaną współlokatorkę (która jest singielką tak jak ja) i pójdziemy na kebab. Chwila czy to znaczy, że teoretycznie wyjdziemy, jako para… O matko, jednak ktoś mnie kocha, bo spędzi ze mną w ten dzień.

Warto chyba też wspomnieć o czekoladzie, bo jest ona nierozerwalnie związana z Walentynkami. Zapewne wielu z was ja lubi, jeśli nie uwielbia. Macie może osoby, dla których chcielibyście zrobić czekoladki zrobić sami a potem je podarować tak jak to robią w mandze albo anime? Ja chciałam zrobić dla kilku przyjaciół i przyjaciółek oczywiście też, ale mi foremki na czas nie doszły, bo zapomniałam je zamówić wcześniej, No cóż może spróbuje za rok. W dodatku korciło mnie żeby zamiast słodkiego nadzienia zrobić coś bardziej ekstremalnego i dodać na przykład chili albo wasabi. Chciałbym zobaczyć minę osoby, która by je zjadła. To musiałoby być wyjątkowo zabawne. Wybaczcie czasem lubię się pośmiać z ludzi ;)

Dziewczyny z ekipy zrobiły też śliczną grafikę dla was, aby pokazać was jak was kochają. Prócz tego z miłości do was mamy dla was nowe rozdziały. Częstujcie sięObrazek


Na koniec kilka czekoladek w postaci rozdzałów :)

1. Akaiito vol.01 ch.00 Nowość
2. Kimi no Sei vol.03 ch.08
3. Kimi no Sei vol.03 ch.09 Koniec
4. Ookami Heika no Hanayome vol.08 ch.37


Chciałabym też oficjalnie powitać dwie nowe osóbki w naszej grupce, edytorki Nakatomi i Kotorin :)

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.