Obrazek

Witajcie w Kranie!

28.01.2016
Napisane przez: Vensis
Obrazek Witajcie! Z tej strony wasza przeurocza, kochana Vensis. Cieszę się, że mogę pisać tę dzisiejszą aktualkę, bo dzięki temu pojawią się w niej rozdziały zrobione przez mnie (żart)!
A tak na serio, cieszę się, że mogę pisać do was, do naszych czytelników, którzy zawsze z niecierpliwością czekają na tę chwilę, kiedy będą mogli przeczytać najnowsze rozdziały ich ulubionych mang! Nawet nie wiecie, jak motywujące to jest, kiedy ktoś pyta o mangę, którą robisz. Kiedy ktoś czeka, aż skończysz swoją „pracę”. Wtedy od razu nabieram chęci do pracy nawet nad tymi mniej lubianymi projektami (to takie w ogóle są?) O.o

Przechodząc jednak do tego, o czym chciałabym dzisiaj opowiedzieć. Całkiem niedawno zdałam sobie sprawę z tego, jak bardzo kocham tę społeczność Sukoshi Kurushimi, jaką tworzymy wraz z dziewczynami i… e… rodzynkami! To nie tylko miejsce, gdzie porozmawiasz o mangach i o tym, kto co ma robić. To miejsce tętni własnym życiem. Tutaj zawsze ktoś będzie czekał na to, by z tobą porozmawiać, pocieszyć się po nieszczególnym dniu czy pochwalić cię za zdany egzamin. Ta energia, która krąży pomiędzy członkami grupy sprawia, że nie chce się stąd odchodzić! Coś niesamowitego, prawda?

Co prawda każdy ma jakiś moment załamania – kiedy przychodzi zbyt wiele obowiązków, a praca nawet nad ulubioną mangą nie cieszy serca. Ale wtedy właśnie do akcji wkraczają ludziki z Sukoshi! Nie wiem, jak oni to robią, ale zawsze potrafią tak zachęcić do powrotu, że aż człowieka rozpiera dodatkowa energia (tak jak mnie teraz – właśnie kończę tłumaczenie jednej z mang, tak, skończyłam ją w jeden dzień xD).

Co jeszcze chciałabym powiedzieć? Ach, taka wskazówka – ta manga jest w dzisiejszej aktualce. Jak pierwsza osoba zgadnie tytuł, to za tydzień również będziecie mogli się spodziewać tej mangi!

A tutaj obrazek (de)motywacyjny dla tych, co walczą z niejaką Panią Sesją. Studenci, łączmy się w bólu (i w szukaniu zajęcia, byleby tylko się nie uczyć)!

Obrazek

1. Naka no Hito Genome [Jikkyouchuu] vol.02 ch.08,5
2. Siren's Lament ch.03
3. The Bride of the Water God vol.10 ch.72
4. Yamamoto Zenjirou to Moushimasu vol.04 ch.13

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.