Obrazek

Kinder Niespodzianka!

15.10.2016
Napisane przez: Narushisu
Obrazek Bardzo intrygujący tytuł, wiem. Tak miało być. A czemuż tak? Zdradzę dziś Wam moją rodzinną tajemnicę przekazywaną z pokolenia na pokolenie! Ale musicie zachować to tylko dla siebie! Sekret, to sekret, prawda? :P Pewnie teraz zastanawiacie się, jaki kinder niespodzianka może kryć sekret. Przecież to tylko jajko czekoladowe z zabaweczką w środku! I tu się mylicie! Bo przecież nie po to twórcy wymyślają co chwila nowe serie zabawek. Chociaż płacić 3,50zł i zastanawiać się czy trafi ci się ta zabawka, o której marzysz, czy się nie trafi... Słabo, co?
WI tutaj pojawia się owa, wspomniana wcześniej, tajemnica! Zauważmy, że zabawki te są z dość ciężkiego plastiku. A te, które nie są z głównej serii, to zazwyczaj jakieś pierdółki. Na czym więc może polegać tajemnica? Na wadze! Im cięższe jajeczko, tym większe prawdopodobieństwo zdobycia tej konkretnej firmowej zabawki!! Ta dam! Oto cała tajemnica! Uff, udało się, powiedziałam.

No ale idąc dalej tym tropem, nie każdy w ręku wyczuje czy coś tak małego jest kilka gramów cięższe, czy mniejsze. A wagi kuchennej nie weźmiemy do sklepu. Dlatego też, możemy zrobić tak, że zbliżają się, na przykład święta! Kupujemy kilka kinderków, bierzemy do domu, sprawdzamy, które jajeczko wypada jako najcięższe, zgarniamy sobie, a resztę dajemy do prezentów zamiast czekolady! Wilk syty owca cała. Bo i w paczce jest słodycz, no i my mamy firmową zabaweczkę.

Sposób wypróbowałam w tegoroczne święta. Nie posiadam wagi kuchennej, więc w sklepie mniej więcej wybrałam najcięższe według mnie kinderki. I sobie myślę, dam dwa koleżance, dwa wezmę sobie. Ostatecznie zmieniłam zdanie i wszystkie cztery powędrowały do paczki. Akurat seria zabawek, z których kupywałam jajka, to były "smerfy".

Koleżanka nie otwierała przy mnie, więc kolejnego dnia pytam się z ciekawości, jakie to zabawki jej się "wylosowały". Ona wkurzony wzrok na mnie i mówi:
"Otwieram pierwsze jajko, a tam smerf! I cieszę się, bo to w końcu zabawka firmowa. Otwieram drugie jajko, a tam... smerf... ten sam... No ale dobra, otwieram trzecie jajko! Tam... smerf... TEN SAM!! Ostatnie jajko oddałam siostrze. No, nie zgadniesz co w nim było. Tak, smerf. Ten sam!!"

Morał historii jest taki, że czasami udaję mądrzejszą niż jestem. xD I niestety, ale powtórki też się zdarzają... xD

Wrócę do głównego tematu, który tak naprawdę główny nie jest, choć powinien być, a mianowicie: mangi. Tak, dziś również serwujemy wam garść nowych rozdziałów Waszych ulubionych mang
Ale już nie ględzę! Smacznego!

1. Arcana vol.05 ch.27
2. Eonjerado ch.05
3. Koi to Kemono to Seitokai vol.01 ch.03
4. Ookami-heika no Hanayome vol.08 ch.36

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.