Obrazek

Nie-wywiad z wampirem

06.11.2016
Napisane przez: Afrobyta
Obrazek Buuuuu! Dziś ja czynię honory i dostarczam rozdziały :) Ale najpierw coś tam poględzę. Wampir zwany także wąpierz, upiór, upir, martwiec, wiesczy, wupi, wuki. Niektórzy podejrzewają, że nim jestem xD Zasłużyłam sobie na to tym, iż zdarzają mi się dni gdy w ogóle nie czuję głodu i przez cały dzień potrafię nic nie jeść, nic nie pić. Ale za to trzeba mnie widzieć gdy już dopada mnie apetyt :P Zdarzyło mi się kiedyś, ku uciesze moich koleżanek i urzędnika wypełnić jakiś tam wniosek wpisując w pole „data urodzenia” - 1898 rok. Gdy prym wiódł Zmierzch i Edzio, rozbudził na tyle wyobraźnię moich koleżanek, iż te spoglądały na mnie kontem z podejrzeniem, ponieważ mam baaardzo jasną karnację. Słońce się mnie nie ima, wręcz świecę. Ale zapewniam nie słychać dzwoneczków. Sypiam, może w twardym, ale nadal normalnym łóżku, a na myśl o czerninie robię się zielona.
Także jeśli ktoś już ostrzył na mnie kołek i szykuje wodę święconą to porzućcie te zamiary. Nie zadziała ponieważ jestem...

Przyznam się, że kiedyś bałam się wampirów. Cała ta krew... A teraz? zaraz obok aniołów, wampiry zaliczają się do moich ulubionych motywów literackich/filmowych itd. Dzięki takiemu Zmierzchowi zaczęłam czytać romanse i młodzieżówki. Moje pierwsze anime – Hellsing. Manga – Vampir Knight. Nawet oglądanie dram zaczynałam od tematyki wampirów. Ach... ten Prokurator, nadal czekam na 3 sezon :P I pewnie był znalazła kilka innych przykładów.

Cukierek albo psikus! Zawitały już do Was bezczelne dzieciaki wyłudzające cukierki? Pewnego pięknego razu też tak chciałam. Ładnie przebrałam się za dementora i ruszyłam ze znajomymi w miasto. Szło nieźle, cukierki i czekolady sypały się garściami, aż spotkaliśmy na naszej drodze grupę pogromców potworów z synem katechetki na czele. Mimo naszego mrożącego krew w żyłach wyglądu, nie byliśmy gotowi do walki i niestety polegliśmy. Skończyło się na tym, że obrzucali nas jajkami, a my z podkulonym ogonem wróciliśmy do domów dzielić łupy. Morał z tej historii taki: Uważajcie na synów katechetek!

Dobra naprodukowałam się to teraz łapcie mangowego cukierka :D

1. 3D Kanojo vol.05 ch.18
2. Grainerie vol.01 ch.05
3. Grainerie vol.01 ch.06
4. Juuza Engi - Engetsu Sangokuden vol.01 ch.02
5. Kimi no Sei vol.01 ch.02.5
6. Kimi no Sei vol.02 ch.05.5
7. Naka no Hito Genome [Jikkyouchuu] vol.01 ch.06
8. Naka no Hito Genome [Jikkyouchuu] vol.01 ch.07
9. Naka no Hito Genome [Jikkyouchuu] vol.01 ch.07.5
10. Naka no Hito Genome [Jikkyouchuu] vol.01 ch.07.6EX
11. S Watari-san to M Mura-kun vol.01 ch.02
12. Sabaku no Harem vol.01 ch.01 Nowość!
13. Strange Dragon vol.02 ch.04
14. Yuri na Watashi to Akuma na Kanojo (?) vol.01 ch.01 Nowość!
15. Love so life vol.10 ch.55Ach! Jeszcze jedno pilnie potrzebna nam świeża krew! Szczególnie mile widziana typu: edytor oraz korektor. Każda odrobina jest na wagę złota.
P.S. Shay funduje wam podróże w czasie i hallowenową aktualkę z opóźnieniem ;)

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.