Obrazek

Cześć! :)

30.06.2016
Napisane przez: Vensis
Obrazek Zapewne niewielu z was kojarzy mój nick, zatem chciałabym się przedstawić. Choć na stronie widnieję jako Vensis, to jednak wolę używać mojego własnego imienia – Iza. Tak więcej cześć, jestem Iza, miło mi was poznać.
Z góry ostrzegam – jak nie wiem, o czym mam pisać, to piszę o wszystkim. I to naprawdę o wszystkim. Takim przed duże „W”. Proszę zatem o cierpliwość w przyswajaniu bzdurnych informacji, które produkuję.

Jestem studentką. Nie, nie prawa, o dziwo. Studiuję sobie dopiero pierwszy rok, ale zdążyłam już doświadczyć uroków życia codziennego biednych, tęskniących za ciepłem rodzinnego domu (a raczej za ciepłem pomidorowej z rosołu z wczoraj). W końcu przyszedł czerwiec, tak bardzo uwielbiany przez wszystkich razem z Sesją. Czemu Sesję zapisuję dużą literą? Cóż, jest to czas wyjątkowy, pełen niespodzianek w postaci kampanii wrześniowej czy też zwiększonej populacji pand leniwych (Pan da 3?). Nie powiem, nie jest prosto wytrwać bez odpowiedniego przygotowania w postaci wkuwania podręczników na pamięć czy też umiejętności szpiegowania (tak, dobrze czytacie. Szpiegowania gotowców ;3). Jak ja sobie radzę na tle innych amatorów sztuki przetrwania? Powiedziałabym, że całkiem dobrze. Jestem dobrej myśli, jeśli chodzi o moje zaliczenia :D.

Jako że jestem nową kruszynką w tym naszym sumiakowym gronie, chciałabym teraz już oficjalnie powitać wszystkich członków naszej wspaniałej grupy. Jest mi niezmiernie miło być częścią tej inicjatywy i mam nadzieję, że przysłużę się jak najlepiej. Dołączyłam tutaj jako korektor, natomiast po paru rozmowach i namowach zostałam awansowana na tłumacza (tak, Yamamoto, widzę cię <3) oraz edytora. W poprzedniej mojej grupie, czyli jakieś trzy lata temu, byłam typesetterem. Kto wie, może za niedługo też się wyuczę tej tajemnej sztuki wklejania tekstu tak, żeby całość miała ręce i nogi ?? Bardzo dziękuje przede wszystkim szefowej Naru, która od początku mnie wspiera i dodaje mi otuchy w mojej katorżniczej czasami pracy (mówię to, spoglądając na tłumaczenie Inochi sprzed trzech lat :D). Jest jeszcze wiele innych osób, z którymi mam bliski kontakt i chciałabym im wszystkim oraz każdemu z osobna podziękować. Zainteresowani będą wiedzieć :D.

Zbliżają się wakacje (cóż, niestety nie dla mnie ;p) i myślę, że w tym czasie uda nam się zrobić jeszcze więcej rozdziałów. Nie mogę zbyt wiele zdradzać, ale powiem tylko tyle, że w lipcu możecie spodziewać się WIELKIEJ niespodzianki :D. Więcej informacji w kolejnych aktualkach.

Cóż, mogłabym opowiadać o sobie więcej i więcej, ale wydaje mi się, że rozsądniejszym rozwiązaniem będzie pozostawienie innych ciekawostek na następne aktualki. Przejdźmy więc do zapewne najbardziej oczekiwanej części tego newsa (ironiczne chlip chlip) – czyli do rozdziałów! Mamy nadzieję, że spełnią one wasze oczekiwania na ten tydzień i zaspokoją czytelniczy apetyt do następnej porcji smakowitości ^^.

PS. Cytat miesiąca: „Ona jest kobietą czy dziewczyną”? ~Karuta-chan <3
PS2: Kolejny cytat miesiąca: „Nie odwracaj ogona kotem” ~Minachi

1. Hana Yori Dango vol.12 ch.73
2. Inu x Boku SS vol.01 ch.03
3. Yamamoto Zenjirou to Moushimasu vol.02 ch.07
4. Zettai Karen Children vol.10 ch.89

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.