Obrazek

If I was you, I'd wanna be me too

13.06.2016
Napisane przez: Narushisu
Obrazek Pewne osoby, nie będę wytykać palcami jakie, poganiają mnie z robieniem aktualki, miała być tydzień temu, ale nie było. Wcale nie dlatego, że mi się nie chciało! No, dobra, tym razem nie będę kłamać, nie chciało mi się. Dzisiejsza aktualka będzie trochę oficjalna. W ogóle (pewnie nikt nie zauważył nawet) nie pisałam do Was od czasu maratonu adwentowego! Czyli ponad 7 miesięcy!! Dlatego dziś wypaplam się na kolejne 7 miesięcy, bo już kolejka aktualkowa się zrobiła, a chętnych do pisania coraz więcej.
Nasza grupa dorobiła się... kolejnej tłumaczki! Witamy w grupie odrobinkę najnowszą – Karutę<3! Żeby nie było, że kogoś faworyzuję, to zaznaczę, że jej nick naprawdę ma serduszko! Więc nie jest to zwykła Karuta, to Karuta serduszko!!

Nie, wcale nie piłam, może się Wam tak tylko wydawać, mam dobry humor. Pierwszy raz od tygodnia mam dwa dni wolnego pod rząd! W końcu nie czuję bólu nóg! I w ogóle, samo szczęście!

Jak już wspominałam wcześniej, miało być trochę oficjalnie, dlatego informuję, że z grupy odeszła Kanna. Druga informacja łączy się z tą; jako że Kanna była naszą główną szefową, to samozwańczo objęłam jej stanowisko, a drugą szefową została Shayde! Żeby nie było nam smutno, to do administracji dołącza Sil jako zastępczyni! *Teraz następują brawa i owacje na stojąco*. Trzymajcie za nas kciuki, bo szefowanie jest trudniejsze, niżby się wydawało!

Jak już o informacjach mowa, to podpisaliśmy pakt z demonem, a raczej... z jego miłością? Wraz z grupą Akuma Love będziemy pracować nad pewną mangą, która na chwilę obecną zostanie moją słodką tajemnicą. ;*

Jak zakładaliśmy grupę, w ekipie były same dziewczęta, teraz dołącza coraz większa ilość panów, na chwilę obecną mamy 5 panów plus jeden szkoli się, by dołączyć do nas na stałe, czyli 1/4 ekipy, to panowie!! Chyba powoli zbliżamy się do równości, oj, ciężko będzie, ciężko. XDD

Dużo osób z naszej grupy zaczęło grac w League of Legends, czyli w skrócie LOL'a. Założyliśmy nawet własny klub! Na chwilę obecną mamy 8 członków. Masa noolifów... Masakra. I to też jeden z powodów, przez które aktualki wcześniej nie było. Bo zagrać z wszystkimi naraz się nie da. :C

Przez te 7 miesięcy miałam tyle pomysłów na aktualki, ale zawsze jak przychodzi co do czego, to w głowie mam taką pustkę, no cóż, to tyle.

Na pożegnanie pięknie opisujące mnie kopiuj – wklej z piosenki!

Who's that sexy thing I see over there?
That's me! Standing in the mirror.

I thank God every day
That I woke up feeling this way
and I can't help loving myself
and I don't need nobody else, no!Jeszcze powiem Wam ciekawostkę. Gdy je się czekoladę, posiada ona w sobie coś takiego co się (chyba) nazywa enzym szczęścia. No i ludzie czują się szczęśliwsi. Ale nie każdy ma czekoladę i nie każdy ją lubi. Ale najnowsi eksperci dowiedli, że oglądanie kotków w grafice google działa tak samo! Dlatego na zakończenie garść szczęścia.

PS: Koty kiedyś opanują świat. ;/Koniec mej i kociej wspaniałości, czas na tę z rozdziałów:

1. Adonis Next Door ch.03
2. Arcana vol.04 ch.21
3. Inu x Boku SS vol.01 ch.02
4. Ookami Heika no Hanayome vol.07 ch.33
5. Zettai Karen Children vol.10 ch.88


PS: Co powiecie na zabawę w fejsbukowym wybieraniu rozdziałów! Ale na czym miałoby to polegać, pytacie? Piszecie pod aktualkami oraz w prywatnych wiadomościach tytuł mangi, którą chcecie, każda osoba po 1 tytule,a co 2 aktualka będzie składała się z rozdziałów wybranych przez Was! Czemu co 2? Bo my frajdy też chcemy trochę w wybieraniu. :D Napiszcie w komentarzach, czy chcecie, by robić takie coś? ^^ Dobrze by było, by odpowiedzi o tym czy chcecie tę zabawę czy nie, pod dzisiejszą aktualką było więcej niż jedna, czy dwie.

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.