Obrazek

Wzloty i upadki

26.05.2013
Napisane przez: Sil-chan
Obrazek Wszędzie ciemność i ta okropna cisza. Wokół pełno krwi i martwych ludzi, którzy niedawno błagali o litość. Taaak... Udało nam się przezwyciężyć wszelkie trudności, pokonaliśmy wrogów stojących nam na drodze. Cierpieli... ale taka jest cena za próby powstrzymania nas w dotarciu do celu. Naszą misją otrzymaną od samego Kami-sama było dostarczenie tej świętej przesyłki. Stoję wraz z towarzyszami pośrodku tej pustki... Spoglądam w ich oczy i dostrzegam niepewność... Czy ich czyny były słuszne? Czy nadzieja wkradająca się w ich serca nie zostanie na zawsze zgaszona...? Nie wiem... Spoglądam w dal, zastanawiając się jak do tego doszło.
   Plotki, które do nas dotarły, były początkiem wielkich zmian mających nastąpić w najbliższym czasie. W naszych sercach zagościły wątpliwość i strach. Wiedzieliśmy o czekających nas trudnościach, utracie najbliższych i niekończącej się walce o przetrwanie. Tworzące się koligacje doprowadziły do rozłamów i waśni. Spoglądaliśmy na siebie nie wiedząc komu zaufać.
   Dopiero po wielu walkach niosących cierpienie, wyłonili się oni... Jasno określili zasady, które miały pomóc nam w odnalezieniu siebie. Wskazali drogę, rozdzielili zadania. Pojawiały się problemy, dokonywano pomówień i kradzieży, dochodziło do waśni i pogodzeń. Co z nami będzie w przyszłości...? Tego nikt nie wie, ale... Teraz, jesteśmy tu! Trzymam to niezwykłe pudełeczko, nadzieję ludzi... Otwieram wieczko i...

1. Bokura no Kiseki vol.1chap.1
2. L-DK vol.6chap.21
3. Sayonara Piano Sonata vol.2chap.9

I właśnie w taki oto sposób dotarliśmy do miejsca, w którym obecnie się znajdujemy :) Mam nadzieję, że w przyszłości moje aktualki będą znacznie bardziej kolorowe, a teraz zapraszam was do czytania chaperów, które dziś się pojawiły :)
Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.