Obrazek

Witajcie, Moi Drodzy!

14.04.2016
Napisane przez: meevellon
Obrazek A oto i moja pierwsza aktualka pisana już w wieku pełnoletnim. Jak się z tym czuję? Nijak. Co mi to daje? Nic. Zupełnie nic. Mam tylko głupią kartę z brzydkim zdjęciem pokazującą jak bardzo stara jestem. Dziękuje bardzo! Tak, tak, pewno pytacie "A co z alko?! A co z prawkiem?!" Hah! Mieszkam tak daleko od wszystkiego, że za paliwo bym płaciła fortunę! A kto za to zapłaci? Ja? A kiedy mam pracować? Może powinnam zacząć płacić w naturze ;))))))) Dobra koniec moich desperackich rozmyślań!
Jest jedna jedyna rzecz, która bardzo mi przeszkadza. A właściwie czyjeś zachowanie. A konkretnie mojej mamci. Niech no ktoś mi powie.. Czy wasi rodzice wraz z waszą 18 też zaczęli wypytywać o sprawy intymne?! Ja wiem, że nie ma tematów tabu........ Ale dlaczego rodzice... dlaczego mi to robicie.... Wyobraźcie sobie mnie na kanapie, jem obiadek, słucham muzyki. Nagle dosiada się mama. Pytania wstępne, jak szkoła, jak chłopak, jak tam w ogóle i w szczególe.. i znienacka BAM!!! Ewa, uprawiasz już *miłość* -nie wiem czy można tu używać takich słów, ale zastąpmy je właśnie tym, a przy okazji będzie zabawniej ;).

Widelec przy buzi... jedzenie spadło na talerz.... muzyka wchodzi w moment kulminacyjny.... Odwracam głowę w jej stronę... Jedyne co wykrztusiłam, to

*SŁUCHAM?!- Jednocześnie parsknęłam śmiechem

Co ja ci zrobiłam mamo.... Ale powiedzcie mi.. Czy ona myśli, że jej będę opowiadać o swoim życiu miłosnym? Jeślibym takie miała of kors.

A teraz kochani, co lepsze? To, że mamcia tak ciekawsko wypytuje o mnie? Czy może fakt, że tak otwarcie mówi o tym jak jej z moim papciem się układa cieleśnie?

Och! Cóż za emocjonująca aktualka :3

Czytelnikom życzę dalszego miłego czytania <3

MeevDziś same jointy z Maneki Neko! :3

1. Domestic na Kanojo vol.01 ch.03
2. Reincarnation no Kaben vol.01 ch.04
3. Shishunki Bitter Change vol. 02 ch.16
4. Shishunki Bitter Change vol.02 ch.17
5. Shishunki Bitter Change vol. 03 ch.18
6. Shishunki Bitter Change vol.03 ch.19

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.