Obrazek

Nierówność podsufitowa

07.04.2016
Napisane przez: KokakolaAmi
Obrazek Cześć! Z tej strony Kola, która w ostatnim czasie nieco zaginęła w akcji. Miałam masę zajęć a i chorowało się trochę ;/ Ale wracając do głównego wątku… U Koli zdiagnozowano Nierówność Podsufitową. Specjalistą była nasza niezawodna Naru. Diagnozę postawiła po tym jak w skrócie streściłam jej mój jakże interesujący sen…


Obrazek

Obrazek


To wyjaśnia w skrócie czemu Kola postanowiła w tej aktualce poruszyć temat…. Piosenek z genialnym przesłaniem. Każdy z nas ma jakiś ulubiony utwór, którego może słuchać godzinami, prawda? ;)
Dziś weźmiemy pod lupę…. (chwila napięcia)

Ta dam!
„Ugi- u !” w wykonaniu każdego możliwego Sima. Poniżej dodaję tekst. Jeśli ktoś ma ochotę może urządzić sobie w domu karaoke w towarzystwie znajomych!

Obrazek

„Ugi- ugi –u- a- u- ugi- u- u!
Ugi- ugi –u- a- u- ugi- u- u!
Ugi- ugi –u- a- u- ugi- u- u!
Ugi- ugi –u- a- u- ugi- u- u!
Ugi- ugi –u- a- u- ugi- u- u!”

Nawiązując do talentów Simsów nie możemy zapomnieć o ich niezwykłej kreatywności:


Obrazek

Oraz super- ekstra-genialnych zawieszkach :p

Obrazek

To tyle tej bezsensownej aktualki. Łapcie rozdziały. W sumie to o nie właśnie Wam chodzi a nie o moje pierdzielenie ;P Pozdrawiam wiosennie :PUWAGA!!

Od dzisiaj wszystkie wydane rozdziały są do przeczytania Online!!!!!!!!! Zapraszamy do readera~! Wielkie brawa należą się dla Sil i Shay za pomoc przy tym, bez nich owy reader by nie zawitał na naszej stronie, owacje na stojąco dla tych Pań!!
1. Kanojo ni Naru Hi vol.02 ch.07
2. Princess Nightmare vol.01 ch.03
3. The Bride of the Water God vol. 10 ch.70 Nowość!

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.