Obrazek

Heheszki~!

31.03.2016
Napisane przez: PoZZZytywny
Obrazek Tududududu, w tym dniu, o tej godzinie, w tym momencie... największa zagadka naszej grupy zostanie rozwiązana i nie chodzi o to czy Naru jest wymyślona przez fretkę i tak naprawdę nie istnieje, ale o to, co nasza wspaniała grupa robi pomiędzy edytowaniem, tłumaczeniem, korekceniem i wklejaniem tekstu. A ja się z wami witam jako osoba najbardziej szczęśliwa i PoZZZytywna na świecie .
Nigdy nie zadziwi mnie kunszt rysowniczy naszej grupy, o czym przekonaliśmy się grając w kalambury, ale żeby odzwierciedlić takie piękno w jakże tak prostej grze, to trzeba być niczym Picasso, albo nawet lepiej. Ale cóż... dla chcącego nic trudnego ... chyba odkryliśmy talent XXI w:

Obrazek


Lubimy sobie wszyscy razem popisać, chociaż pewnego razu wypadał nam mały turnieje dissowania ze mną i kumplem (Heiem, który na chatango używa nicku Szuruminu), która trwała ponad 2 godziny, mimo że była to dla nas ważna sprawa, to przez resztę ekipy zostało to wykorzystane jako zabawa i jeden wielki kabaret:

Obrazek

Czasami zdarzają się też miłe chwile jak, na przykład, odnalezienie swojej drugiej połówki. Ale co jeśli tą drugą połówką... jesteś właśnie ty sam, hmmmmm?

Obrazek

Lubicie zwierzęta? Tak, ja też ich nie lubię, a wiecie czemu? Bo im zazdroszczę! ?

Obrazek

W naszej grupie brakuje tylko 1 osoby. Ta jedna osoba zmieniłaby światopogląd wychowania w rodzinie pewnej pani z naszej grupy. Tak, Naru, o tobie mowa... a osoby, której brakuje... to super niania, która nawet w dragon ballu odnalazła zalążki molestowania seksualnego! :D PS: Rzeczony „tata” pracuje w McDonaldzie... xD

Obrazek

Wszyscy myślą, że potrafimy obsługiwać każdy program graficzny, a co jeśli chcesz edytować, a masz tylko painta? No cóż... to już twój a raczej mój problem ?

Obrazek

A na koniec, żeby nie było, że tracimy wolny czas tylko na zabawę oddaje do waszej dyspozycji kilka rozdzialików, miłej lektury.

1. 3D Kanojo vol.04 ch.15
2. Ayahatori Shoukanchou vol.01 ch.03,5
3. Grainerie vol. 01 ch.03
4. Rokka Melt - Fiance wa Yukiotoko vol.01 ch.03

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.