Obrazek

Dłuższy luty to dłuższy rok...!

29.02.2016
Napisane przez: Soyokaze
Obrazek ...oczywiście dłuższy na murzynienie i wydawanie więcej chapów. ;) Bo dziś przypada dzień przestępny, a rok jest dłuższy o jeden dzień właśnie w tym miesiącu. W związku z tym wszyscy powinni być zadowoleni, a najbardziej czytelnicy, że mamy dodatkowy dzień poświęcony tylko dla was! ;) Tak tak... dziś zrobiono kolejną "wyliczankę" wśród nowych i bęc! Teraz to ja się przed Wami witam. ;) A więc Witam wszystkie czytelniczki oraz czytelników. Dziś przed wami Soyo. Jeden z najnowszych „nabytków” tej ekipy oraz 4 facet w żeńskim gronie.
Tak naprawdę to jestem najstarszy facetem w tym gronie! :O No ale cóż.. Chociaż ”będę dobrym wujkiem” dla dziewczyn, co przynosi im słodycze. Oraz strażnikiem, co ich chroni i im służy. ;)

Tak naprawdę to... serce mi zawsze wali przy każdej „prezentacji” siebie przed większym gronem ludzi i z chęcią wolałbym się „zabunkrować” gdzieś na uboczu, by zająć się dla was pracą. ;) Jestem typem samotnika i myśliciela co dużo myśli w ukryciu a woli robić robotę niż się pokazywać. Tylko... że czuję za sobą oddech mojej kochanej Sis. xD I stoi na warcie z... mopem! :D Dlatego dziś wychodzę z „cienia” by się przed wami zaprezentować. ;)

Cóż więc takiego robię w ekipie? Sam jestem zaskoczony tym, że to robię. Jak każdy czytelnik mang, który czyta ang/pol tłumaczenia poczułem „głód” polskich tłumaczeń. To właśnie polskie tłumaczenia sprawiły, że odstawiłem anime w kąt i w swoim smartfonie, mając skany polskie, czytałem wszędzie mangi, w każdym możliwym miejscu. I dzięki takim właśnie grupkom, jak teraz już moja, mogłem wsiąknąć w te różne światy i historie.

I tak jak wy, niecierpliwy, kiedy będą kolejne tłumaczenia zaświtała mi myśl o zaczęciu tłumaczenia. Wątpię, by to był przypadek z wyborem tej grupki. Jakaś „Moc” mnie przyciągała! :D Anyway… Złożyłem podanie na tłumacza potem na edytora i choć oba zaliczone to zostałem... edytorem! :D

Ci co składają testy na tłumacza nie wiedzą co tracą! Tyle jest frajdy i radości gdy się uda zrobić nawet najmniejszy skrawek stroju czy postaci. :D Jedynie dziewczyny mnie karcą, co tak wolno ;) A ja po prostu lubię zrobić coś perfect! xD Dla was! I nie będę też ukrywał, że dla Siebie również ;) Myślałem czy nie nagrać jakiś filmik jak robię edytkę, by pokazać jaka to fajna zabawa. xD

Co najważniejsze. Bez robienia edytki nie miałbym swoje mangi z „moją Kocicą” :D To taka moja platoniczna „miłość” ;) Niedługo Ją oddam dla was. Chodzi tutaj o nasz plan pod tytułem „ Juuza Engi - Engetsu Sangokuden ”. ;)

A teraz miłej lekturki wam życzę i zmykam do swego „bunkru”, by zniknąć. :P

1. Arcana v.04 ch.20
2. Inu x Boku SS v.01 ch.01 Nowość!
3. Norn 9 - Norn + Nonet v.01 ch.02
4. Zettai Karen Children v.10 ch.83

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.