Obrazek

Nie mam pomysłu na tytuł

14.02.2016
Napisane przez: PoZZZytywny
Obrazek Witaj, kochanie, chcesz jedzenie, kąpiel, a może mnie… Tymi pięknymi słowami chciałby być przywitany każdy mężczyzna w ten piękny dzień. A ja się z wami witam. Z tej strony PoZZZytywny, osoba, której dane było napisać tę piękną aktualkę. Wszyscy w ten piękny dzień mówią sobie czułe słówka, trzymają się za ręce i kupują sobie czekoladki, a potem narzekają, że wszyscy są grubi i następuje czas wielkiej diety, gdzie wszyscy ludzie idą na siłownie, biegają i chodzą do dietetyczki.
Ale pomińmy już ten fakt i cieszmy się tym wspaniałym czasem razem z nami, najlepszą grupa skanlacyjna w Polsce, a może i nawet na świecie? Kto wie. Osobiście kupiłbym wszystkim dziewczynom z grupy czekoladki, żeby się nażarły za wszystkie czasy, ale raczej nie będzie mi to dane, ani nie chce mi się pisać oddzielnie do wszystkich, więc od razu składam tu im szczęścia w miłości oraz żeby nie było innych negatywnych skutków ubocznych po zjedzeniu 30 000 kalorii, bądących w samej czekoladzie.

Ja swoje walentynki spędzę w domu z powodu choroby. Jakby ktoś chciał mnie uszczęśliwić możecie wysłać mi czekoladki. Adres podam, gg: 50750362, więc wysyłajcie, bo nawet mama pewnie nic mi nie da na pocieszenie. I już nie będę pozzzytywnym. A na sam koniec dokładam mój pierwszy rozdzialik (blooda), mam nadzieję, że się wam spodoba.

1. Cheese in the Trap v.01 ch.17 Nowość!
2. Bloody Cross v.01 ch.06

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.