Obrazek

Meri Chrismasu

27.12.2015
Sponsorowane przez: Narushisu, Kokakolaami, ChoSang, meevellon
Obrazek Naru:
Nie było ostatnio aktualki z wiadomej przyczyny, z tej też przyczyny nie mamy dzisiaj mangi dla Was. Święta są czasem dla rodziny, nie na czytanie mang. Mangi nie uciekną. Jeśli ktoś jednak urwał się na chwilę, by zobaczyć, co Sukoshi przygotowało na święta, to mówię Wam stanowcze: SIO!
Siedźcie z ziomkami, a jeśli są tacy niepojednani oraz uważacie, że nie macie z kim spędzić tej chwili, to zróbcie sobie mega dobre żarcie i tak się opchajcie do pełnego, żeby pójść spać i wrócić na rozdziały. Dzień bez komputera brzmiałby akurat dzisiaj idealnie. Ja sama wszystko przygotowane mam wcześniej, teraz tylko wrzucam na stronę i idę podżerać słodkości, które przyniósł Mikołaj/Gwiazdor (mam nadzieję, że nie uwierzyliście w te oszczerstwa z adwentowych aktualek, że ten Pan nie istnieje, bo istnieje i przychodzi do tych grzecznych).
Zanim oczywiście zakończymy aktualkę i przejdziemy do opowiadania, zapraszam na dwa wycinki z tego roku z naszych rozmów. Akurat przeglądałam stare pliki i aż się prosiły, by je wykorzystać :D Hihi.

#1
Saosin: Po prostu tu jest taka wspaniała atmosfera, że nie da się nie zadomowić xd
Narushisu: Co nie? Jak tu dołączyłam tez o tym pomyślałam!
Minyuu: lol, Naru, a czy Ty przypadkiem nie byłaś tu pierwsza?
Saosin: :3
Narushisu: Kurde! Nie sądziłam, że ktoś się skapnie xD
Minyuu: haa

#2
Naru: Kurde, oglądałaś dramę Pinocchio? czy jak to tam sie pisało
Shayde: Nie
Naru: To tam była laska co miała czkawkę jak kłamała. I jak napisałam, że **** ma ładny szablon, to zaczęła mi sie czkawka.
Shayde: Lol
Naru: I nie chce przejść! T^T Zrób coś!
Shayde: buuu, odchodzę.
Naru: Em? : O Ej, przeszła.
Shayde: :D
Naru: Ty głupolu! Zanim sie skapłam, że chcesz mnie wystraszyć
to się tyci przeraziłam i serio przeszła. Dziękuję :*
Shayde: Brawo dla mnie

Dokładnie, brawa dla tej Pani za to, że jest naszą duszyczką i nawet w głupotach pomaga. Oczywiście nie ona jedna. Wszystkie kochane duszyczki pomagają sobie nawzajem. Bo jesteśmy tu dla Was, oczywiście, ale nie tylko. Jesteśmy tu również dla siebie nawzajem. Dlatego Wesołych Świąt. Wszystkim kochanym Sumiakom, czytelnikom, wszystkim robiącym mangi autorom (i tak nie przeczytają tego, ale oki), wszystkim zajmującymi się tłumaczeniami, za granicą, w Polsce „na legalu” i nie… tak, wszystkim grupom, bo to czas, w którym powinniśmy być szczęśliwi. Nieważne, czy wcześniej były spory. Po świętach będę bić się z moją starszą siostrą, ale teraz trzeba razem się najeść i wymienić się prezentami~! :3 Dobra, to tyle ./////.Kola:
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia zapraszam wszystkich do przeczytania naszej Sumiakowej wersji Opowieści Wigilijnej. W związku z premierą wyczekiwanej kolejnej części „Gwiezdnych Wojen”, postanowiłam nawiązać do tego w naszym opowiadaniu. Nie przedłużając: zapraszam i ostrzegam. Tylko dla czytelników o mocnych nerwach.ChoSang:
Życzę wszystkim miłego czytania. Wyobraźnia Koli i Naru nie zna granic, nieźle się uśmiałam, korekcąc tę historyjkę. Wam na pewno też się spodoba. (Dopisek od Koli: Cho sprawiasz, że się rumienię;P) Życzę Wam również radosnych, rodzinnych, pełnych miłości i różnych pyszności z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
Zapraszamy na rozdział.Oto mała niespodzianka i rysunek który przedstawia nas:
Obrazek
Dziękujemy meev za to piękne dzieło!! <3
PS: Większa wersja w rozdziale. ;3
PS2: Tym razem rozdział ściągamy tutaj poprzez kliknięcie na nazwę. :3

1. Santa wo Tasukete v.01 ch.01 Nowość! Koniec

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.