Obrazek

Ding dong ding dong spadł już śnieg...

17.12.2015
Napisane przez: saosin
Obrazek Tururuur….. Miły, starszy, siwy Pan z wielkim workiem przyjdzie sam i dostaniesz to co chcesz, dzisiaj jest magiczny dzień<3! Ahoj przyjaciele tutaj Sało! Tak! Ja żyję :d ! Coraz bliżej do świąt, a ta piosenka tak mnie męczy. Chociaż TU śniegu nie ma. No cóż, dla mnie póki co i lepiej, w sobotę mam połowinki T-T. Okropne. Jednak trzeba zawsze nawet w negatywnej rzeczy szukać plusów, więc… przynajmniej się najem. Mogę dla was też coś przemycić.
Po za tym dawno mnie tu nie było! Czuję się taka winna, ale moje życie to szkoła i nauka. Piszę to tutaj i w między czasie robię prezentację na hiszpański. 1,5 roku się uczę, a najlepiej mówię „Yo no puedo hablar Espanol”. Ale drogę wytłumaczyć też umiem, także jak ktoś coś to korepetycji mogę udzielać hehehe.

Teraz opowiem wam tragiczną opowieść. Pewnego dnia zaczęłam robić projekt na angielski i… gdy już go skończyłam nagle CIACH! I komputer umarł. Więc teraz piszę na laptopie mamy i co 5 sekund usuwa mi się słowo. Komputery mnie nie lubią.3

Po za tym czy tylko ja się ekscytuję świętami? Wolne od szkoły/pracy, atmosfera ciepełka (w domu, nie na dworze), mandarynki i duuuuużo nowych par majtek i skarpetek. Dodatkowo mam nadzieję, że każdy z was dostanie to co sobie wymarzył!

Ja bym chciała jakiegoś przystojniaka np. Zero z Vampire Knight, ale obawiam się, że to niemożliwe. No cóż… patrzę na tą notatkę i się zastanawiam kto to czytać będzie, mam 2 z polskiego, więc każdy kto doszedł do tego momentu dostaje ode mnie niewidzialny dyplom za przetrwanie!

A teraz zmykam i życzę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT I BOGATEGO GWIAZDORA !



1. Ookami Heika no Hanayome v.07 ch.30

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.