Obrazek

Love actually

10.12.2015
Napisane przez: Karcia53
Obrazek Witam ponownie! Kilka dni temu pojawiła się pierwsza aktualka mojego autorstwa, a tu już kolejną wydaję! No cóż, jak szaleć to szaleć! :D Tym razem szukanie obrazka zajęło mi nieco mniej czasu niż ostatnim razem. Cóż, doświadczenie ^^ Niestety, nie jest jeszcze mega autorstwa, ale jak już pisałam wcześniej, kiedyś to się zmieni! Tak samo jak inna drażniąca mnie kwestia… a mianowicie chłopak. Tak, chłopak. Czy Wy teraz też widzicie wszędzie zakochane pary chodzące za ręce lub całujące się na przystankach? Nie wiem, kiedyś albo tyle ich nie było, albo ja na to nie zwracałam aż takiej uwagi.
Nie mówię, że te pary są złe, tylko ich widok wszędzie wokół jest dosyć dołujący, zwłaszcza przed świętami, gdzie ludzie planują prezenty dla swych drugich połówek albo wybierają się wspólnie na Sylwestra z nimi. A ja znowu na imprezie pojawię się jako singielka, ech… Dodatkowo teraz wszędzie zacznie się słyszeć słynne „All I want for Christmas…”, które jest bardzo fajne i chwytliwe, ale potęguje doła xD Zresztą, ostatnio oglądałam film „Love actually” (po polsku „To właśnie miłość”), w którym ta piosenka się pojawiła. Sam film nie przypadł mi za bardzo do gustu ze względu nie tylko na tematykę, która mnie (jeszcze!) nie dotyczy, ale też dlatego, że trochę za dużo erotyki dla mnie tam było, a przynajmniej pokazanej w wydaniu takiego klozetowego humoru… :P No ale pewnie tak miało być.

Dobra, ale ja tu ciągnę swój wywód, a Wy chcecie rozdzialik. Dziś wydajemy jedną z moich ukochanych mang <3 Nie mogę się już doczekać dalszych rozdziałów, Yuulin to taka szczęściara~! Swoją drogą mam cichą nadzieję, że manga pojawi się kiedyś na rynku polskim, chociaż wiem, że szanse na to są dosyć małe, chyba że zrobią anime i manga zyska na popularności... :( A zresztą, już chcę mieć kolejne wydatki, a ostatnio doskwiera mi brak funduszy, znowu będę musiała się u siostry zapożyczyć... Ach, trzeba sobie jakąś pracę znaleźć... >.<

Obrazek


Dobra, dobra, już kończę! Trzymajcie rozdzialik i miłego czytania!

1. Ookami Heika no Hanayome v.06 ch.29,5

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.